На Вінниччині поховали загиблого 20-річного поліцейського Максима Зарецького (фото)

На Вінниччині поховали загиблого 20-річного поліцейського Максима Зарецького (фото)

Двадцятирічного поліцейського Максима Зарецького, який загинув під час виконання службових обов'язків вночі 20 квітня, поховали на Вінниччині. 

Прощання з правоохоронцем пройшло у його рідному місті Бершадь 22 квітня.

"20 квітня куля злочинця обірвала життя 20-річного поліцейського сектору реагування патрульної поліції, який намагався врятувати напарника від нападу на їхній екіпаж під час виконання ними службових обовʼязків", - зазначили у Національній поліції.

На прощання з Максимом прийшли рідні, близькі, керівники та особовий склад поліції Вінниччини, а також представники органів місцевого самоврядування. В останню путь загиблого провели живим коридором. Поховали 20-річного поліцейського на Алеї Слави під звуки гімну України та салютні залпи. 

"Молодий, мужній та щирий патріот своєї країни присвятив півтора року життя службі в поліції. Він сумлінно дотримувався рядків з Присяги, які колись виголосив, приєднуючись до лав Національної поліції…" - наголосили у Нацполіції.

Водночас начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Пархоменко нагадав, що перед смертю Максим встиг поранити одного з нападників, тим самим врятувавши свого колегу.

Як повідомляли "Ми-Україна", Вінницький міський суд обрав запобіжні заходи обом підозрюваним у вбивстві поліцейського на Вінниччині у ніч проти 20 квітня. 

Головне