Українські фехтувальниці перемогли на юніорському Кубку світу

Українські фехтувальниці перемогли на юніорському Кубку світу

Українські фехтувальниці Анна Максименко, Емілі Конрад, Аліна Дмитрук та Олександра Романова у п'ятницю, 5 січня, перемогли на юніорському Кубку світу, який відбувся в Удіне, Італія. Вони змогли здолати італійську команду.

Як зазначається, українська команда на шляху до фіналу у змаганнях перемогла Китай (45:42), Угорщину (41:40) та Польщу (45:42). Вже у фіналі вони зустрілись з італійками, які цього сезону вже вигравали дві командні "бронзи" юніорських Кубків світу. Українські спортсменки перемогли команду Італії з мінімальною перевагою (33:32). Емілі Конрад зробила останній хід для перемоги українок.

Останній раз золоті медалі в командній першості на юніорських Кубках світу жіноча збірна України з фехтування на шпагах завойовувала лише у 2017 році. Того року на Кубку світу в Еспоо (Фінляндія) Дар’я Варфоломєєва, Інна Бровко, Катерина Чорній і Наталія Степанян також перемогли Італію у фіналі.

У п'ятницю, 5 січня, відбулись і змагання, де брали участь українські шпажисти Даніїл Мазур, Максим Перчук, Роман Самойлов і Дмитро Плаксін. Вони посіли в Удіне п'яте місце.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, українська спортсменка Ольга Харлан третій раз у сезоні виграла медаль з фехтування. Вона завоювала срібну нагороду під час першого етапу Гран-прі сезону-2023/24, що відбувся в Орлеані (Франція). Збірна України була представлена на цьому етапі 12 спортсменами. 

Головне