Росіяни знищили на окупованій ЗАЕС майна на 32 млрд грн, – Енергоатом

Втрати “Енергоатому” через дії російських окупантів сягнули 32 млрд гривень. Зокрема, саме на таку суму було зруйновано майна “НАЕК”. Про це повідомили у прес-службі “Енергоатома”. 

“Внаслідок збройної агресії рф майно й інфраструктура тимчасово окупованої Запорізької АЕС та інших відокремлених підрозділів ДП “НАЕК “Енергоатом” були пошкоджені або знищені. За попередньою оцінкою, вартість цього майна, будівель, споруд та інфраструктурних об’єктів Компанії сягнула вже 32 млрд грн”, – йдеться у повідомленні.

При цьому у компанії наголосили, що визначити остаточну суму збитків зможуть лише після звільнення  ЗАЕС від російських загарбників.

“Розмір втрат і збитків, завданих Енергоатому росією, буде визначений після деокупації ЗАЕС, повернення українському оператору фактичного контролю над усім майном та його повної перевірки й інвентаризації”, – зазначили в НАЕК.

Як повідомляли “Ми-Україна”, на окупованій рф Запорізькій атомній електростанції прогримів вибув. Поблизу машинної зали четвертого енергоблоку ЗАЕС вибухнула російська міна.

Головне