Росіяни зазнають втрат, але прагнуть окупувати всю Донеччину: головне з вечірнього зведення Генштабу

Окупанти продовжують гинути в боях проти Збройних сил України, але не полишають намірів повністю захопити Донецьку область. Вороги, зокрема, ведуть наступальні дії на Бахмутському і Авдіївському, а також намагаються покращити положення на Куп’янському і Лиманському напрямках.

Про це повідомив речник Генерального Штабу Збройних Сил України Олександр Штупун на Фейсбук-сторінці.

“На Бахмутському напрямку обстріляно позиції наших військ в районах понад 20 населених пунктів. … На Запорізькому напрямку ворог завдав вогневого ураження по районах понад 20 населених пунктів. … На Херсонському напрямку обстрілів зазнали райони понад 15 населених пунктів, зокрема, Херсон та його передмістя”, – йдеться в повідомленні Генштабу.

Також російські окупаційні війська продовжують зазнавати значних втрат – через нестачу ліжко-місць у лікарнях населеного пункту Горлівка Донецької області, всіх поранених з лінії фронту на Донецькому напрямку евакуюють до Жданівки.

Крім того, українська авіація завдала 7 ударів по районах зосередження окупантів, а також 2 удари по позиціях протиповітряної оборони противника. Ракетники і артилеристи уразили два райони зосередження живої сили російських загарбників.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, головний редактор Defense Express Олег Катков розповів, скільки систем ППО потрібно, аби повністю захистити територію України.

Головне