Окупанти можуть завдати удару по Харкову у будь-який момент, – Терехов

обстріл Харкова терехов

Російське окупаційне військо вже тиждень як не обстрілювало Харків. Втім, окупанти можуть завдати удару по місту у будь-який момент.

Про це в ефірі “Ми-Україна” розповів міський голова Харкова Ігор Терехов.

“Поточна ситуація у місті Харкові стабільна, бо за цей тиждень не було обстрілу, що не може не радувати. Однак небезпека є і ви розумієте, що до ворога відстань дуже мала. В будь-який момент може бути обстріл, тому ми маємо бути дуже обережними. У нас функціонує електротранспорт, ми освітлюємо більш ніж 1000 вулиць у вечірні години. Зараз наші комунальні підприємства працюють по так званій “зеленій весні” і висаджуємо дерева. Дуже багато місць, які любили харків’яни, були пошкоджені у результаті обстрілів”, – сказав він.

За його словами, наразі в області тривають розмінування кладовищ.

“Є одне кладовище. Це 17 кладовище у місті Харкові, яке знаходиться біля кільцевої дороги. Там велись бойові дії. Ми заборонили відвідування цього кладовища, бо там дуже небезпечно, адже є загроза того, що люди можуть підірватися на мінах, які там ще знаходяться. Крім цього, ми не радимо людям відвідувати кладовища, бо є певна небезпека, але робота по розмінуванню кладовищ триває”, – додав Терехов.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, у Сполучених Штатах на військовій базі Форт-Кемпбелл у штаті Кентуккі відбулась авіакатастрофа. У повітрі сталось зіткнення військових гелікоптерів.

Головне