Зіткнулась з низкою труднощів: прем'єр-міністр Нової Зеландії оголосила про відставку 

Зіткнулась з низкою труднощів: прем'єр-міністр Нової Зеландії оголосила про відставку 

Прем’єр-міністерка Нової Зеландії Джасінда Ардерн оголосила про відставку. Вона піде з посади до 7 лютого, пише CNN.

За словами Ардерн, рішення вона прийняла самостійно. Також вона додала, що очолювати країну є одним із найскладніших завдань. 

"Це було моє власне рішення. Очолювати країну - це найпривілейованіша робота, яку будь-хто може мати, але водночас і найскладніша. Ви не можете і не повинні робити це, якщо у вас немає повного бака, плюс трохи в запасі на випадок несподіваних викликів", - повідомила Ардерн.

Міністерка зауважила, що довгий час міркувала, чи вистачить в неї сил, щоб продовжувати роботу і наприкінці минулого року дійшла висновку, що потрібно звільнятися з посади. 

"Зрозумівши, що не маю сил, я усвідомила, що, на жаль, у мене немає іншої альтернативи, окрім як піти зараз", - сказала прем’єр-міністр. 

Арден додала, що йде з посади не тому, що тяжко, а через те, що її адміністрація зіткнулася з різними викликами, включаючи Covid-19 та теракт у Крайстчерчі. 

"Я йду не тому, що було важко. Якби це було так, я, ймовірно, пішла б через два місяці роботи". І перерахувала різні виклики, з якими зіткнулася її адміністрація, включаючи пандемію Covid-19, теракт у Крайстчерчі в 2019 році і смертоносне виверження вулкану на острові Вайхеке, також відомому як Білий острів”, - розповіла прем’єр-міністерка Нової Зеландії.

Варто зазначити, що завчасне повідомлення Джасінди Ардерн про відставку дозволить владі Нової Зеландії підготуватися до виборів. Загальні вибори в країні відбудуться 14 жовтня. 

Нагадаємо, що Джасінда Ардерн очолила уряд Нової Зеландії в 37 років. Таким чином вона стала третьою жінкою-лідером Нової Зеландії та однією з наймолодших лідерів у світі.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, позаштатний радник Офісу Президента України Олексій Арестович написав заяву про звільнення зі своєї посади.

Головне