Заступник голови Єврокомісії назвав головну умову вступу України в Євросоюз

Заступник голови Єврокомісії назвав головну умову вступу України в Євросоюз

Україна не зможе стати членом Європейського Союзу доти, доки на її території перебувають російські війська. Закінчення війни і виведення окупаційної армії РФ з України є основною умовою вступу країни в ЄС.

Про це заявив заступник голови Європейської комісії Франс Тіммерманс в інтерв'ю "DW". Він зазначив, що Євросоюз повинен зробити все, щоб підтримати Україну.

"Ні, це неможливо. Але ідея в тому, щоб Україна вийшла з цього конфлікту переможницею, суверенною, незалежною, вільною і мала можливість сама зробити цей вибір. І я думаю, що Україна бореться за те, щоб це сталося. Євросоюз повинен підтримати Україну в досягненні цієї мети", - повідомив Тіммерманс.

За його словами, процес вступу України змінить "характер Європейського Союзу". Таким чином ЄС має показати, що саме може зробити, щоб наблизити Україну до прийняття.

"Ми повинні відповісти на це, сказавши Україні: добре, зараз ви прийняли цей закон, ми допоможемо вам реалізувати його, надамо підтримку, щоб його впровадження було успішним. Цей процес підготовки до вступу буде надзвичайно важливим, але ми повинні почати його негайно", - підкреслив заступник голови Єврокомісії.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок після візиту в Харків пообіцяла ще більше допомоги Україні.

Головне