Глава МЗС Німеччини відвідала багатостраждальний Харків: після побаченого пообіцяла Україні ще більше допомоги

Глава МЗС Німеччини відвідала багатостраждальний Харків: після побаченого пообіцяла Україні ще більше допомоги

У вівторок, 10 січня, очільниця Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула з офіційним візитом до Харкова. Про це повідомив голова МЗС України Дмитра Кулеба, який супроводжував свою німецьку колегу.

Очільник українського зовнішньополітичного відомства висловив думку, що після побаченого Бербок Німеччина продовжуватиме надавати Україні всю необхідну підтримку.

"Сьогодні я і Анналена Бербок відвідали воєнний Харків, де Росія завдала величезних страждань. Харків зараз є символом успішних українських контрнаступів, які доводять, що Україна переможе за достатньої підтримки партнерів. Я не маю жодних сумнівів, що подальша німецька військова допомога надійде", - зазначив Кулеба.

https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1612839384105074689

Варто зазначити, що після відвідин Харкова голова МЗС Німеччини анонсувала нову допомогу Україні від ФРН.

"В усіх куточках України, від Харкова до Херсона і до Києва, люди повинні знати, що вони можуть розраховувати на нашу солідарність і підтримку. Це в тому числі зимова допомога, яку ми надали. Генератори та трансформатори, паливо та ковдри тепер рятують життя на місці. І це включає подальші поставки зброї", — цитує Бербок пресслужба МЗС Німеччини.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок у Харкові

Крім того німецька міністерка запевнила, що Берлін буде підтримувати Україну на її шляху євроінтеграції.

Головне