Унаслідок атаки російських безпілотників 23 червня на об'єкті інфраструктури Запорізької області стався витік речовини з запахом аміаку.
Про це повідомляє ДСНС Запоріжжя.
Під час ранкового удару російських дронів по інфраструктурному об'єкту було зафіксовано пошкодження, що призвело до незначного витоку речовини із запахом аміаку.
На місці події одразу розгорнули роботу фахівці ДСНС та Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, які провели необхідні лабораторні заміри. За результатами моніторингу, жодної загрози для життя та здоров'я людей немає. Проведені заміри якості повітря повністю відповідають чинним санітарним нормам і не перевищують допустимих меж.
Співробітники ДСНС оперативно локалізували небезпечну хмару в радіусі 10 метрів і повністю запобігли її подальшому поширенню.
"При дослідженні вмісту аміаку в зоні житлової забудови перевищень не виявлено, ситуация під контролем", – прокоментував ситуацію заступник генерального директора з питань профілактики хвороб Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Олександр Мащак.
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Запорізькій області повітряна тривога тривала понад 14 годин через російську атаку, внаслідок якої від ранку постраждали троє людей та було уражено заправку.