В Дружківці на Донеччині росіяни вбили 46-річного чоловіка

В Дружківці на Донеччині росіяни вбили 46-річного чоловіка

Внаслідок російських обстрілів загинула одна людина у Дружківці, ще двоє у Часовому Яру дістали поранення. Про це повідомив начальник обласної адміністрації Вадим Філашкін.

Зруйновано будинок і автомобіль пошкоджено 11 будинків і лінії електропередач.

Ще двох осіб поранено внаслідок обстрілу Часового Яру, - повідомили в ОВА. Там пошкоджено три багатоповерхівки і складське приміщення.

"По Дружківці росіяни ударили ракетою — вбили 46-річного чоловіка. Зруйновано будинок і автомобіль, пошкоджено 11 будинків і лінії електропередач", — повідомив Вадим Філашкін.

Під вогонь "Градів" потрапив Часів Яр — дві людини поранено.

Нагадаємо, міністерство оборони України запустило сайт соціального забезпечення та підтримки військовослужбовців і членів їхніх родин. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

Як писали "Ми-Україна" раніше, в Україні від 4 травня відміняється статус "обмежено придатний" для військовозобов'язаних. Тепер члени ВЛК більше не зможуть ухвалювати рішення про придатність людини на власний розсуд.

 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.