Український військовий розповів, як виявити російського агента

Український військовий розповів, як виявити російського агента

Український військовий, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський в інтерв’ю “Ми-Україна” розповів, що допомагає найкраще виявити російського агента.

"Найкраще виявити російського агента допомагає проникнення у ворожий табір, там найдостовірніша інформація. Бо все інше… Навіть візьмемо прослушку. Не завжди можна достовірно ці матеріали використати, якщо немає прямої дії, а підозру можна зачепити. Але коли там, в їхньому центрі працює наша людина і дає достовірну інформацію, що там той, той працює, то це найбільш гарантована успішна діяльність. І в історії саме по цьому всі спецслужби діють", - зазначив Скіпальський. 

Разом з тим він пояснив, як росіяни зуміли через релігію створити найбільшу мережу своїх агентів в Україні.

"Я би роздівлив це на три складових. Перше - це суто релігійна частина, суто моральна. Кожна людина вірить чи не вірить в бога. Церква це структура, яка допомагає людині зберігати канони, більш поглиблювати любов до Бога і віру в Бога. 

Друга складова - це гроші, вплив на фінанси. Ви бачите, що росія не дивлячись на чисельність свого населення в багато разів більше, оскільки на території України православ'я зародилося раніше, то і кількість приходів в багато разів перебільшувала, ніж в російській федерації, бо там інші віри. Тому тут вплив за гроші. Можливо це торкалося самих членів цієї організації… Вони займалися контрабандою, приймали різні подачки, самі утримували багато чиновників хабарами.

І третя частина - це прикриття. Використання отого першого і другого, впровадження спецслужби. Тому що йшли туди, занурювали російські спецслужби людей, які підлаштовувалися під перші дві (складові, - ред.)… Це дуже небезпечний інструмент. А українські спецслужби, на жаль, були поступливими", - резюмував військовий.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше Олександр Скіпальський розповів, що найбільше російських агентів було в Україні під час президентства Віктора Януковича.

Головне