Українські фігуристи відмовилися вітати росіян під час юніорського Гран-прі

Українські фігуристи відмовилися вітати росіян під час юніорського Гран-прі.

Українські спортсмени Віолетта Сєрова та Іван Хобта стали срібними призерами на юніорському Гран-прі з фігурного катання у Будапешті. Переможцями змагання стали Анастасія Метелкіна та Лука Берулава, які є уродженцями росії, проте зараз представляють Грузію.

Під час церемонії нагородження ексросіяни привіталися із бронзовими призерами, після чого хотіли обійнятися з українцями, але привітань не отримали.

Як писали “Ми-Україна” раніше, у британському Манчестері, де триває чемпіонат світу-2023 з параплавання, розіграли медалі п’ятого дня змагань. Збірна України, яка до цього здобула вже 26 нагород, завоювала ще 14 медалейп’ять золотих, дві срібні та сім бронзових.

Другий світовий рекорд на цьому чемпіонаті світу підкорився Данилові Чуфарову. Українець перевершив досягнення Роґіра Дорсмана, пропливши 200 метрів комплексним стилем у класі SM11 (серед спортсменів із порушеннями зору) за 2:18.16 хвилини та скинувши з попереднього рекорду 0.31 секунди. Сам нідерландець фінішував другим, а трійку призерів замкнув інший українець Михайло Сербін.