Україна може отримати Leopard 2 й без рішення США по Abrams, - новий міністр оборони ФРН

Україна може отримати Leopard 2 й без рішення США по Abrams, - новий міністр оборони ФРН

Німеччині не слід прив’язувати своє рішення щодо передання Україні своїх бойових танків Leopard 2, до того чи нададуть “Абрамси” Сполучені Штати. Таку думку в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD висловив новий очільник оборонного відомства ФРН Борис Пісторіус

На питання журналіста стосовно готовності Бундестагу скерувати в Україну свою важку броньовану техніку лише у разі аналогічних дій з боку Білого дому, Пісторіус відповів: “Мені нічого не відомо про подібний взаємозв'язок”. 

"Я абсолютно впевнений, що ми отримаємо рішення з цього питання в найближчі кілька днів. Але сьогодні я не можу сказати вам, який вигляд воно матиме", – наголосив міністр. 

До цього ЗМІ писали, що начебто німецький канцлер Олаф Шольц зідзвонювався з американським колегою Джо Байденом та озвучив умову для відправки в Україну “Леопардів”. За даними медіа, він зазначив, що зробить лише, після того, як США віддадуть Києву “Абрамси”. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, напередодні німецькому парламенту довелось відкласти голосування з питання потенційної передачі Україні бойових танків  Leopard 2. Причиною послужили палкі дебати у Бундестазі. 

Головне