У НАТО оцінили кількість втрат росіян щодня, - ЗМІ

У НАТО оцінили кількість втрат росіян щодня, - ЗМІ

НАТО оцінює щоденні втрати російської армії у боях в Україні, включно з пораненими та вбитими, в число, яке сягає до 1500 осіб.

Про це журналістам повідомив високопосадовець НАТО на умовах анонімності, передає кореспондент The Guardian Ден Сабо на своїй сторінці в Twitter. Як зазначається, переважна кількість втрат особового складу росії припадає на Бахмут Донецької області. Співвідношення загиблих до поранених росіян у Північноатлантичному альянсі оцінюють як один до трьох.

Водночас Україна в боях може втрачати "на порядок менше". Проте більш конкретні дані високопосадовець Альянсу не називав. Крім того, за оцінкою НАТО, з обох сторін витрачається "кілька тисяч" снарядів щоденно.

Також у НАТО не можуть спрогнозувати, як довго триватимуть бої за Бахмут. За словами співрозмовника журналістів, інтенсивні бої наразі відбуваються на лінії фронту в місті, що пролягає вздовж річки Бахмутки, яка перетворилася на "зону вбивств".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський розповів, що російські окупанти намагаються наступати фактично по усій східній лінії фронту. Проте найбільш важкі бої наразі тривають за Бахмут. Українські захисники також мають частковий успіх на окремих ділянках. За словами командувача, наразі російські війська намагаються прорвати оборону українських воїнів та просунутись в глибину їх бойових порядків.

Крім того, у Бахмуті на Донеччині залишається близько 3 тис. жителів, серед них 33 дитини.

Головне