У Києві попрощалися із американським добровольцем, який загинув в бою за Україну

У Києві попрощалися із американським добровольцем, який загинув в бою за Україну

У Києві попрощалися із американським добровольцем Крістофером Джеймсом Кембелом, який загинув під Бахмутом борючись за свободу української держави, інформує Укрінформ.

Відомо, що церемонія відбулась у Михайлівському Золотоверхому соборі. 

Крім того, громадянин США був заручений із донькою українського режисера Олеся Саніна. Чоловік служив у іноземному легіоні.

“Я питала у нього - чому він тут. Він сказав, тому що це правильно і він не може дивитись на геноцид, який відбувається. Ці джентльмени, які зараз воюють - сміливі сини України - зробили все, щоб я не була згвалтована, вбита росіянами. Я вдячна їм за це”, - сказала наречена загиблого Іванна Саніна.

Вода додала, що Крістофер хотів бути похованим на території України.

“Він хотів бути похованим тут, бо знав, що я буду дбати. Він був упевнений, що українці пам'ятають своїх героїв і ніколи їх не забувають”, - зазначила Саніна.

Наречена Крістофера наголосила, що чоловік вивчав українську мову, був сміливим та впертим, як українці. Він хотів жити тут, будувати сім'ю, своє майбутнє. 

Зазначається, що бійця поховають разом з українськими захисниками, згідно з його ж заповітом.

Нагадаємо, що у боях на Бахмутському напрямку загинув білоруський доброволець Данило Ляшук, також відомий як “Моджахед”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у війні проти російської федерації загинув 40-річний музикант, режисер і диригент Київської опери Костянтин Старовицький.

Головне