Справа митрополита УПЦ Павла: суд продовжив строк дії обов’язків

Справа митрополита УПЦ Павла: суд продовжив строк дії обов’язків

Соломʼянський районний суд Києва щонайменше на два місяці продовжив строк дії обовʼязків для митрополита УПЦ МП Павла.

Про це "Суспільному" повідомив адвокат Микита Чекман.

Суд зобов'язав митрополита Павла продовжити носити електронний браслет, не залишати село Вороньків у Київській області без дозволу слідчого. Крім того, вимагається за першою вимогою прибути до слідчого, прокурора чи в суд, а також не спілкуватися з потерпілими чи свідками.

За його словами, прокурор просив покласти на митрополита додатковий обов’язок про заборону відвідування Києво-Печерської лаври, але суд відхилив клопотання.

Нагадаємо, митрополиту було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань) та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України).

7 серпня за митрополита Української православної церкви Московського патріархату і колишнього намісника Києво-Печерської лаври Павла внесли заставу у розмірі 33 млн гривень. Його випустили з-під варти.

На сайті Української православної церкви оприлюднили реквізити. Саме за ними збирали необхідну для застави суму. Її внесли близько 1000 парафіян. Крім того, адвокат опублікував відео, в якому митрополит Павло подякував всім, хто долучився до внесення застави.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Держатомрегулюванні пояснили, як на ЗАЕС стався витік води на енергоблоці і чим це загрожує.

Головне