Скоро настане час для наступу: Сирський звернувся до бійців на Лиманському напрямку

Скоро настане час для наступу: Сирський звернувся до бійців на Лиманському напрямку

Збройні сили України продовжують утримувати рубежі на Лиманському напрямку. Вони не дають росіянам просунутися вперед, скоро настане час для контрнаступу.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський у своєму Telegram-каналі.

"Лиманський напрямок. Наші частини і підрозділи продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, відбивають всі спроби ворога просунутися вперед в районах Білогорівка, Спірне, Новоселівське, Торське, завдають йому значних втрат в особовому складі і техніці", - йдеться в повідомленні.

За словами Сирського, він зустрівся з командирами частин та підрозділів, які виконують завдання на найбільш "гарячих точках" фронту. З ними він обговорив можливі сценарії розвитку подій на цьому напрямку та поточну ситуацію на фронті.

"Зазначив, що скоро настане той час, коли ми перейдемо до активних наступальних дій, визначив конкретні завдання на підготовку до них", - додав Сирський.

Командувач також подякував та нагородив на передовій воїнів 10 огшбр, 54 омбр, 81 одшбр, 95 одшбр, 92 омбр. Сирський підкреслив, що від офіцера до солдата всі з честю виконують свій обовʼязок перед українським народом.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, речник Східного угрупування військ ЗСУ Сергій Череватий розповів, що на Лимано-Куп’янському напрямку за 8 травня зафіксовано понад 200 ворожих обстрілів. Цей напрямок за активністю поступається лише Бахмутському.

Служба безпеки України викрила у звільненому Лимані на Донеччині поплічницю окупантів, яка збирала персональні дані українців та передавала їх росіянам.

Головне