Санкції, взаємодія з ЄС та формула миру: заяви Зеленського на пресконференції з президентом Євроради

Санкції, взаємодія з ЄС та формула миру: заяви Зеленського на пресконференції з президентом Євроради

Президент Європейської ради Шарль Мішель 19 січня прибув з офіційним візитом до Києва, в ході якого зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Після особистої зустрічі політики дали спільну пресконференцію, публікуємо головні заяви глави держави:  

  • "Обговорили конкретні рішення, які можуть посилити тиск на росію та на її спільників, зокрема Іран, який продовжує постачати дрони для терору";
  • "Дуже ціную підтримку ЄС наших кроків та готовність пана президента взяти участь та бути одним із лідерів відповідної формули миру”;
  • "Детально обговорили процес європейської інтеграції нашої держави. Для нас це пріоритет";
  • "До "Рамштайну", ми готувалися потужно, провели кілька десятків важливих розмов. Є держави, яким низький уклін, тому що вони віддають своє все, все, що в них є, задля того, щоб ми своє все зберегли, а саме - наших людей. Тому судитимемо за результатами "Рамштайну", очікування позитивні".

Зеленський також поінформував Мішеля про нинішню ситуацію на полі бою та про потенційні майбутні дії рф. Президент подякував главі Ради ЄС за продовження політики підтримки України та просування інтересів нашої держави.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Євроради Шарль Мішель заявив, що Україна терміново потребує більше озброєння, тому настав час передачі українським військовим танків.

Головне