РФ вдарила по будинку в Дніпрі неточною ракетою і звинуватила ППО, - британська розвідка

РФ вдарила по будинку в Дніпрі неточною ракетою і звинуватила ППО, - британська розвідка

Російські окупаційні війська запустили по житловому будинку в Дніпрі неточну ракету Х-22, яка вже й раніше спричиняла масову загибель цивільних українців. При цьому російське керівництво звинуватило роботу протиповітряної оборони України.

Про це повідомили у розвідувальному звіті Міністерства оборони Великої Британії на сторінці у Twitter. Як зазначається, Росія 14 січня, як і під час інших масованих обстрілів, намагалася уразити українську енергетичну інфраструктуру.

"Велика протикорабельна ракета AS-4 KITCHEN, запущена з середнього бомбардувальника Ту-22М3 BACKFIRE, з високою ймовірністю влучила в житловий будинок у Дніпрі, що призвело до загибелі щонайменше 40 осіб", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у розідці Британії нагадують, що подібна зброя вже була відповідальною за інші інциденти з масовими жертвами серед цивільних, зокрема, за удар по торговому центру "Амстор" у Кременчуці 27 червня 2022 року.

https://twitter.com/DefenceHQ/status/1615234018164760576

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на місці трагедії в Дніпрі заявив, що пошуки в завалах будуть тривати до тих пір, поки не знайдуть всіх жертв удару.

Головне