Рятувальна операція триватиме, поки не знайдуть всіх жертв: Тимошенко на місці трагедії у Дніпрі

Рятувальна операція триватиме, поки не знайдуть всіх жертв: Тимошенко на місці трагедії у Дніпрі

У понеділок, 16 січня, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко та Генеральний прокурор України Андрій Костін прибули в Дніпро, де 14 січня російська ракета знищила багатоповерховий будинок.

До місця трагедії Тимошенка та Костіна супроводили мер Дніпра Борис Філатов та очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Під час візиту до зруйнованої багатоповерхівки Тимошенко заявив, що рятувальники продовжуватимуть пошук жертв, поки не будуть знайдені тіла всіх загиблих.

Також він додав, що наразі головним завдання є допомога усім постраждалим.

"Місто і область підготували багато місць для розташування всіх людей. Надається вся допомога по закриттю вікон. Буде рішення щодо матеріальної допомоги. Наше найголовніше завдання - розселити всіх і допомогти у відбудові цього будинку", - зазначив представник Офісу Президента на брифінгу. 

У той же час кореспондентка "Ми-Україна" Поліна Вегера з Дніпра розповіла, що українці відразу ж після трагедії почали збір необхідних речей для постраждалих. Небайдужі люди приносять теплі речі, їжу та все необхідне. А в лікарнях спостерігаються черги з бажаючих здати кров для тих, хто зазнав поранень під час ракетного удару та перебуває в медичних закладах.

Як повідомляли "Ми-Україна", станом на ранок понеділка, 16 січня, кількість загиблих в результаті ракетного удару по багатоповерхівці в Дніпрі сягнула 40 осіб.

Головне