Резніков: Звільнення Суровікіна свідчить про конфлікт Пригожина з регулярною армією рф

Резніков: Звільнення Суровікіна свідчить про конфлікт Пригожина з регулярною армією рф

Звільнення Сергія Суровікіна з посади командувача Об’єднаного угруповання військ в Україні є свідченням того, що між керівництвом регулярної армії рф та засновником ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним є конфлікт. 

Таку думку висловив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю BBC.

Як зазначив очільник Міноборони, призначення начальника генерального штабу рф Валерій Герасимова замість Суровікіна це результат "конфлікту між Пригожиним і збройними силами російської федерації".

Також Резніков нагадав, що саме з призначенням Суровікіна росія почала закидати ракетами Україну. Тобто це він керував атаками на українську енергоінфраструктуру, які досить сильно виснажили запаси російських ракет, однак не принесли росії бажаного результату, а саме не змусили Україну піти на переговори з росією.

Крім того Резніков вкотре повторив слова про те, що росія вже не має достатньо ракет й вони можуть закінчитися дуже швидко.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", 11 січня російського генерала Сергія Суровікіна, якого у жовтні минулого року призначили командувачем Об’єднаного угруповання військ в Україні, звільнили з посади. Його замінив Валерій Герасимов, начальник генерального штабу рф.

Головне