Путін подякував країнам ШОС за підтримку під час заколоту Пригожина і "вагнерівців"

Путін подякував країнам ШОС за підтримку під час заколоту Пригожина і

Російський диктатор Володимир Путін подякував лідерам країн-членів ШОС, серед яких Китай та Індія, за підтримку під час заколоту ПВК “Вагнера”. Про це пишуть російські ЗМІ.

На віртуальному саміті ШОС Путін заявив, що світ стикається з ризиком конфліктів через економічну та фінансову нестабільність і цей ризик зростає.

“Ризики нової світової фінансово-економічної кризи зростають на тлі неконтрольованого накопичення боргів у розвинених країнах, соціального розшарування і зростання бідності в усьому світі, погіршення продовольчої та екологічної безпеки. Всі ці проблеми, кожна з яких по-своєму складна і різноманітна, у своїй сукупності призводять до помітного зростання конфліктного потенціалу. Росія все це безпосередньо відчуває на собі”, — заявив Путін.

Говорячи про заколот ПВК “Вагнера” лідер країни-агресора заявив, що “російський народ консолідований як ніколи”.

“Російські політичні кола і все суспільство наочно продемонстрували солідарність і високу відповідальність за долю батьківщини, виступивши єдиним фронтом проти спроби збройного заколоту. Користуючись нагодою, хотів би подякувати колегам з країн ШОС, які висловили підтримку діям російського керівництва щодо захисту конституційного ладу, життя і безпеки громадян. Ми високо цінуємо це”, — сказав Путін.

Нагадаємо, наразі членами ШОС є Китай, Індія, Казахстан, Киргизстан, Пакистан, росія, Таджикистан і Узбекистан. У той же час Білорусь, Монголія та Іран мають статус спостерігача.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Президент Володимир Зеленський вважає, що відповідь президента росії Володимира Путіна на збройний заколот ПВК “Вагнера” була слабкою. На думку глави української держави, російський диктатор втрачає контроль над власним народом.

Головне