Путін нібито приїхав у Крим, - ЗМІ

Путін нібито приїхав у Крим, - ЗМІ

Російській президент Володимир Путін нібито перебуває з візитом в Криму. Він приїхав на півострів на річницю його окупації військами російської федерації.

Про це повідомляють російські пропаганистські видання, зокрема, "ТАСС" у Telegram-каналі. Як анонсував раніше прес-секретар диктатора рф Дмитро Пєсков, президент має взяти участь "у відкритті значущого культурно-історичного об'єкта".

"Володимир Путін у дев'яту річницю возз'єднання Криму з росією особисто приїхав на півострів, випливає з кадрів, опублікованих телекомпаніями", - пишуть пропагандисти.

При цьому кореспондент "Вести Крым" розповів, що Путіна відвели у Школу мистецтв і дитячий центр "Корсунь" біля музею-заповідника "Херсонес Таврійський".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової. У своїй заяві МКС зазначив, що є “розумні підстави” вважати, що російський лідер “несе кримінальну відповідальність” за “воєнний злочин у вигляді незаконної депортації населення (дітей) і незаконного переміщення населення (дітей) з окупованих територій України до російської федерації”.

Крім того, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов заявив, що настрої в Кремлі стали похмурішими після рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт президента росії Володимира Путіна. Там вже шукають наступника диктатору, але цим вже не займається він сам. Він також зазначив, що оточення Володимира Путіна звужується. Російський президент стає все більш токсичним як для зовнішнього світу, так і всередині своєї країни.

Головне