Пристайко про кадрові перестановки в рф: Скоро Путіну доведеться самому командувати своїми військами

Пристайко про кадрові перестановки в рф: Скоро Путіну доведеться самому командувати своїми військами

Президент росії Володимир Путін буде змушений сам командувати своїми військами, якщо його призначення начальника генерального штабу рф Валерія Герасимова командувачем Об’єднаного угруповання військ в Україні провалиться.

Про це заявив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко у коментарі Sky News.

На думку дипломата, ця зміна військового командування в рф може стати останньою.

"Я вважаю, що ця (зміна командування, - ред.) може бути останнім кроком. Наступним кроком путін сам буде командувати своїми військами через "успіхи", які вони йому демонструють", - наголосив Пристайко.

Також він додав, що російський диктатор, скоріше за все, у відчаї. Про це свідчить те, що Путін відправив свого "найкращого стратега" командувати військами на полі бою.

"Ми розуміємо загрозу російської армії й сотень тисяч мобілізованих. Ми обережні, але водночас ми оптимістичні. Вони кидають в бій все, щоб забезпечити перемогу, але ми їм не дозволимо цього досягти", - резюмував посол. 

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", російського генерала Сергія Суровікіна, якого у жовтні минулого року призначили командувачем Об’єднаного угруповання військ в Україні, звільнили з посади. На його місце вже призначили Валерія Герасимова, начальника генерального штабу рф.

Головне