Польща знову підіймала винищувачі під час ракетної атаки рф

Польща знову підіймала винищувачі під час ракетної атаки рф

Під час повітряної тривоги в Україні, в південно-східній частині Польщі, були підняті у небо винищувачі Повітряних Сил країни та її союзників.

Про це повідомляє Оперативне командування Збройних сил Польщі.

"Попереджаємо, що задіяна польська та союзницька авіація, що може спричинити підвищений рівень шуму, особливо у південно-східній частині країни", — йдеться в повідомленні.

У зв'язку з інтенсивною діяльністю російської дальньої авіації та з планами рф нанести ракетні удари по Україні, у Польщі розпочалися всі необхідні заходи для захисту повітряного простору.
 
 Як відомо, вранці, 7 лютого, росія здійснила ракетну атаку на Київ. Внаслідок падіння уламків ракети частина міста втратила електропостачання. Дві високовольтні лінії були пошкоджені в результаті атаки, що призвело до відключення електроенергії для частини мешканців на лівому березі.

Представники пресслужби ДТЕК повідомили, що у зв'язку з обстрілом російськими окупантами у столиці виникло аварійне відключення електрики в Дніпровському районі, що призвело до відсутності електропостачання для частини мешканців. У повідомленні зазначено, що коли ситуація налагодиться, електроенергія буде відновлена якнайшвидше після огляду обладнання та встановлення причин.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Rheinmetall планує поставити Україні десятки тисяч боєприпасів і техніку.

Головне