Питання здорового глузду: представник Держдепу у Києві пояснив дозвіл США на удари по рф

Питання здорового глузду: представник Держдепу у Києві пояснив дозвіл США на удари по рф

США надали Україні дозвіл бити американською зброєю по території росії, адже вважають це питанням здорового глузду. Відповідну заяву під час брифінгу у Києві зробив в.о. заступника державного секретаря США з політичних питань Джон Басс.

За його словами, росія не може безкарно використовувати свою територію для ударів по Україні.

"Я б просто повернувся до коментарів мого колеги Джейка Саллівана (радник президента США з національної безпеки - ред.), який сказав, що це питання не географії, це питання здорового глузду", - наголосив Басс.

Нагадаємо, раніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що США дозволили Україні бити їхньою зброєю по території росії, оскільки усвідомили неадекватність російського керівництва

Як повідомляли "Ми-Україна", голова українського уряду Денис Шмигаль зустрівся у Києві із Джоном Бассом, в.о. заступника державного секретаря США з політичних питань. Сторони  обговорили результати першого Саміту миру, інтеграцію України в НАТО та допомогу США нашій країні.

 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.