Масштабні руйнування та нові масові поховання: в Google Maps показали нові кадри з окупованого Маріуполя

Масштабні руйнування та нові масові поховання: в Google Maps показали нові кадри з окупованого Маріуполя

Нові масові поховання були виявлені у Маріуполі. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, про нові поховання стало відомо після того, як Google оновив карти у сервісі Google Maps. 

"Тепер можете побачити місто після російських обстрілів. Розбомблений Драматичний Театр ще до розбору завалів та з написом “Діти”. Маріуполь в ранах перед демонтажем. Судячи по історії руйнувань - фото зі супутника зроблено в різні дати після середини березня 2022 року. 

Але, нам цікаво інше. Ми детально пропрацювали карту всіх кладовищ. Та знайшли нові сектори масових поховань на Новотроїцькому кладовищі (Лівобережний цвинтар). Сектори по розміру візуально більші за братські могили у с. Виноградне або с. Мангуш", - зазначив Андрющенко.

Він також нагадав, що окупанти тривалий час контролювали Новотроїцьке кладовище і тримали його зачиненим.

"Кого поховано та в який період на зараз невідомо. Будемо намагатись з’ясувати, наскільки це можливо. 

Вся істина буде встановлена остаточно після деокупації Маріуполя. Тому не знижуємо активності мониторингу та отримання інформації про злочини росії в Маріуполі ані на хвилину. Допоки останнього злочинця окупантів не буде покарано", - наголосив радник мера Маріуполя.

Як повідомляли "Ми-Україна", щонайменше 10 тисяч маріупольців перебувають у так званих фільтраційних в’язницях окупантів.

Раніше Головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний запевнив, що Україна відвоює окупований Маріуполь вже у цьому році.

Головне