Легіон "Свобода Росії" анонсував новий рейд у рф

Легіон

Легіон "Свобода Росії" анонсував новий рейд на територію країни-агресорки протягом найближчого місяця або пізніше.

Про це заявив командир Легіону "Свобода Росії" з позивним "Цезар" в інтерв'ю the Observer.

"Протягом наступного місяця або близько того буде ще один сюрприз. Це буде наша третя операція. Після неї буде четверта, і п'ята. У нас амбітні плани. Ми хочемо звільнити всю нашу територію", - розповів він.

Як зазначається, бійці Легіону планують ще один рейд через кордон до росії. Вони прагнуть скористатися безладом всередині Кремля після заколоту Євгена Пригожина. Також "Цезар" описав нещодавню операцію його бійців і Російського добровольчого корпусу біля міста Шебекіно в росії як "локальний рейд і розвідувальну операцію".

Справжнє ім'я "Цезаря", 49-річного колишнього тренера з фітнесу з Сочі та Санкт-Петербурга, - Максиміліан Андронніков, пише видання.

"Цезар" визнав, що його ополчення може функціонувати лише за допомогою українських військових. Однак він наголосив, що, опинившись на території росії, вони приймають власні незалежні рішення. За його словами, бронетехніка легіону в основному була взята з російських складів, захоплених в Україні.

Командир також додав, що повідомлення Кремля про великі втрати серед його бійців є смішними і перебільшеними.

"Вони переодягають трупи в українську форму і показують по телевізору. Наші виглядають інакше. Це все була тупа брехня", - резюмував він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, легіон “Свобода Росії” планує у майбутньому провести спеціальну миротворчу операцію в рф зі знищення путінського режиму. Пригожин завершив свій заколот, бо зрозумів, що він не зможе вести бій з лояльними Путіну частинами, розповів представник Легіону з позивним “Цезар”.

Головне