Кулеба закликав Німеччину перестати боятися рф і дати Україні всю зброю, яку вона просить

Кулеба закликав Німеччину перестати боятися рф і дати Україні всю зброю, яку вона просить

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Німеччину надати українським військовим зброю, яку вони просять, якщо Берлін не хоче, щоб війна торкнулася ФРН. Про це він заявив в інтерв'ю Tagesschau.

За словами очільника українського зовнішньополітичного відомства, якщо Німеччина зацікавлена у перемозі України в цій війні, то варто почати надавати нашій країні всю необхідну допомогу та перестати боятися ескалації з рф.

При цьому Кулеба наголосив, що подібні побоювання мали безліч країн, й на початку війни Україна часто чула відмову щодо передачі зброї. Однак з часом їхня позиція змінилася.

"Потім ми отримали зброю і попросили гаубиці. І знову пішла суперечка з ескалацією. І нічого не сталося. Росія йде на ескалацію незалежно від типу озброєння та кількості поставленого в Україну озброєння", - заявив Кулеба. 

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", президент Польщі Анджей Дуда під час візиту до Львова 11 січня оголосив про передачу Україні танків “Леопард”.

У той же час президент Литви Гітанас Науседа, який також знаходився у Львові, заявив, що його країна надасть Україні системи ППО та зенітні установки.

Головне