Кінець окупації близько: у Зеленського пояснили, що відбувається в Криму

Кінець окупації близько: у Зеленського пояснили, що відбувається в Криму

Кінець окупації кримського півострова вже близько і росіяни це відчувають, тому й посилюють там репресії. Про це заявила постійний представник президента України в Криму Таміла Ташева у ході брифінгу.

Вона наголосила, що посилення переслідувань та пропаганди в Криму свідчать про те, що окупанти намагаються утримати "владу".

"Наближається кінець окупації – тому трансформуються гасла громадян, тому окупанти агресивніше застосовують механізми переслідування, ніби в агонії намагаються зупинити руйнацію створеної власноруч ілюзії", - заявила Ташева.

При цьому вона навела приклад одного з проявів такої пропаганди.

"Повідомлення зі словами "ПВО поразило все цели" публікується окупаційними медіа швидше, ніж звучить сигнал повітряної тривоги. Уже за годину так звана робота ППО, яку чує весь населений пункт, чарівним чином стає пожежею чи вибухом газового балона, а детонація боєкомплектів стає детонацією збитого невідомого об'єкту", - розповіла  постпред президента України в Криму.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", у ніч проти 10 січня в тимчасово окупованому Криму закрили для автомобілів незаконно збудований Керченський міст, на якому на початку жовтня минулого року пролунав потужний вибух.

Головне