Єрмак: Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата

Єрмак: Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак відреагував на інцидент за участю народного депутата Миколи Тищенка у Дніпрі, де він разом зі своєю командою напав на колишнього військовослужбовця підрозділу ГУР МО Kraken.

Голова ОПУ наголосив, що поведінка, яку продемонстрував Тищенко, несумісна зі статусом народного депутата.

"Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депутата - абсолютно ганебна. Їй немає виправдань", - наголосив Андрій Єрмак. 

Водночас він висловив переконання, що правоохоронним органам є на що реагувати у цій ситуації.

Крім того голова ОПУ додав, що він знає Миколу Тищенка досить давно і навіть хрестив його сина.

"Але це було багато років тому. Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків. 

Якщо хтось забув, що КОЖЕН повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - заявив голова Офісу президента України.

Як повідомляли "Ми-Україна", Поліція відкрила два кримінальних провадження за фактом побиття чоловіка у Дніпрі. Постраждалий є колишнім бійцем спецпідрозділу ГУР МО Kraken.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.