Британські безпілотники з радіусом у 200 км - це дешевий вид озброєння, але ефективний, - Ігнат

Британські безпілотники з радіусом у 200 км - це дешевий вид озброєння, але ефективний, - Ігнат

Безпілотники з радіусом дії 200 кілометрів, які Україна отримає від Британії - це дешевий вид озброєння, але дуже ефективний.

Про це повідомив речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

"Ці безпілотники будуть на озброєнні не Повітряних сил, а інших Сил оборони, тому що це баражуючі боєприпаси, які летять на понад 200 км. Цей тип озброєння буде все більше й більше застосовуватись", - розповів він.

Він додав, що порівняно з ракетами та іншим озброєнням - це дешевий вид боєприпасів, але не менш ефективний.

Нагадаємо, Велика Британія влітку почне навчати українських пілотів.

Ще у лютому прем’єр-міністр Ріші Сунак оголосив, що Лондон розробить нову навчальну програму для українських пілотів, щоб підтримати їхнє прагнення “створити нові українські військово-повітряних сили на літаках F-16 за стандартами НАТО”.

Там обіцяють адаптувати програму британських льотчиків, щоб українці отримали навички пілотування, які зможуть застосувати на інших типах літаків.

“Ця підготовка йде пліч-о-пліч із зусиллями Сполученого Королівства щодо співпраці з іншими країнами щодо забезпечення літаків-винищувачів F16, які хоче Україна”, — йдеться у заяві.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Верховний суд підтримав дострокове припинення повноважень Всеволода Князєва, якого затримали на хабарі у 2,7 мільйонів доларів.

Головне