ДБР: Суддя, що збив нацгвардійця, відмовився здати біоматеріали на алкоголь та наркотики

ДБР: Суддя, що збив нацгвардійця, відмовився здати біоматеріали на алкоголь та наркотики

Голову райсуду Київської області, який минулої ночі на смерть збив нацгвардійця, примусять здати біологічні матеріали. Про це заявила представниця Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян в ефірі національного телемарафону "Єдині новини". 

За її словами, суддя повинен буде здати біологічні матеріали для виявлення алкоголю чи наркотиків у крові.

"Наразі відомо що він відмовляється від відбору біологічних зразків для перевірки чи був він у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Слідство наразі працює в напрямку примусового відбору біологічних зразків. Сподіваємось до кінця дня буде вже рішення", - зазначила Сапьян.

При цьому вона висловила думку, що суддя навмисно не здає аналізи.

"Людина обізнана, має правову і юридичну освіту. Відповідно, намагається себе захистити…Наразі є достатньо часу. Можу сказати, що під час огляду ДТП і автівки було знайдено пляшку від алкоголю", - повідомила представниця ДБР.

Разом з тим вона наголосила на резонансності події і запевнила, що ДБР триматиме справу під особливим контролем.

Крім того Сапьян розповіла, що наразі проводиться низка експертиз, які допоможуть встановити всі обставини трагедії. 

"Ми знаємо, що діє комендантська година, а ДТП сталося вже після її початку. Пару хвилин після 12-ї ночі. Ми можемо припустити що авто рухалось із досить високою швидкістю… Нацгвардієць просто перебував на блокпосту, він просто стояв", - розповіла Тетяна Сапьян.

Вона також додала, що після забору біоматеріалу для перевірки судді повинні оголосити підозру та обрати запобіжний захід.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Києві в ніч на 26 травня голова одного з райсудів Київської області збив на смерть нацгвардійця на блокпосту.

Головне