Був близький до Пригожина та Кадирова: у Зеленського відреагували на звільнення Суровікіна

Був близький до Пригожина та Кадирова: у Зеленського відреагували на звільнення Суровікіна

Звільнення Сергія Суровікіна з посади командувача Об’єднаного угруповання військ в Україні є свідченням "реваншу класичного генералітету" в рф. Таку думку висловив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

Він наголосив, що Суровікін був близький до засновника ПВК Вагнер Євгена Пригожина та так званого глави Чечні Рамзана Кадирова, які  хотіли створити своє оточення навколо російського президента Володимира Путіна та намагатися вплинути на його керівництво країною.

"Суровікін був близький до ультрарадикального угруповання в оточенні Путіна, яке претендувало на статус "ми головні". Я маю на увазі Пригожина і того ж Кадирова. Тобто ця група дуже потужно просувалася до вершини харчового ланцюжка із низів", - зазначив Подоляк.

Тепер же, за словами радника голови ОП, російські "класичні генерали" почали відтискати Пригожина та ФСБшників.

Також Подоляк прокоментував звільнення Суровікіна й у себе в Twitter.

"Змінюй/не змінюй командувачів об'єднаними угрупованнями, а терпіти доведеться до кінця. Тому що "нравится/не нравится... красавица", – написав Подоляк.

https://twitter.com/Podolyak_M/status/1613244711208116248

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", російського генерала Сергія Суровікіна, якого у жовтні минулого року призначили командувачем Об’єднаного угруповання військ в Україні, звільнили з посади.

Головне