Борисова повторно затримали на виході із СІЗО

Борисова повторно затримали на виході із СІЗО

Співробітники ДБР затримали в Києві ексначальника Одеського обласного ТЦК Євгена Борисова після того, як за нього внесли заставу 12 млн гривень за попереднім звинуваченням і він збирався залишити СІЗО. Про це повідомила пресслужба ДБР.

"Бюро отримало інформацію, що після сплати застави фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства, зокрема виїхати за кордон", - йдеться в повідомленні.

Співробітники ДБР затримали ексчиновника у Києві сьогодні, 28 травня. Йому повідомили про нову підозру в організації легалізації незаконних доходів на суму понад 142 млн гривень (ч. 3 ст. 27, ч.3 ст. 209 ККУ).

Колишньому військовому вже було повідомлено про підозри:

  • У набутті особою, уповноваженою на виконання функцій держави активів, вартість яких більш ніж на шість тисяч п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує її законні доходи (ст. 368-5 КК України).
  • У нез’явленні вчасно на службу без поважних причин військовослужбовцем, вчинене в умовах воєнного стану – вчиненні кримінального правопорушення (ч. 5 ст. 407 КК України).
  • В ухиленні військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 409 КК України).

Нагадаємо, що російське окупаційне військо вночі відкрило вогонь по селу Борова, що в Ізюмському районі Харківської області. Обстріл населеного пункту відбувся за годину до опівночі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, військовослужбовці армії рф ракетним обстрілом 25 травня знищили термінал аеропорту у місті Запоріжжя. За вказаним фактом розпочати досудове розслідування.

 

Головне