Маляр: В Україну штучно завели дискусію про “стратегічність Бахмута”

Дискусія щодо “стратегічності Бахмута” була штучно заведена в Україну. Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, ставити питання про стратегічність того чи іншого міста України недопустимо.

“У нас є дискусія і ми бачимо, що цю дискусію заводять сюди штучно. Приміром дискусія з приводу того, а чи стратегічно важливий для українців Бахмут, що вони там так стоять. Річ у тому, що це взагалі неправильна постановка питання”, – заявила Маляр.

Вона наголосила, що для українців важливим є кожен метр нашої землі.

“Чи є в України якийсь квадратний метр землі, який для нас не важливий, не стратегічний. Ми що, повинні здавати якусь частину нашої землі, бо ця земля краща, ця гірша. За яким принципом ми повинні вибирати? Це все наша законна земля, наша територія і наші люди, які там проживають. І, відповідно, така дискусія – це дискусія, яка може завести просто в глухий кут”, – зазначила Маляр.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив думку, що оборона міста Бахмут Збройними силами України може зазнати поразки найближчими днями. При цьому він запевнив, що це не стане переломним моментом у війні.

Як повідомляли “Ми-Україна”, заступниця міністра оборони Ганна Маляр назвала великим успіхом те, що бійці Збройних сил України можуть знищувати потужні підрозділи ПВК “Вагнера” у Бахмуті Донецької області.

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…