За пошкодженням автівки голови МВС Естонії стоять російські спецслужби, - міністр оборони

За пошкодженням автівки голови МВС Естонії стоять російські спецслужби, - міністр оборони

Естонія вже багато років стикається з російською загрозою. Зокрема, російські спецслужби причетні до пошкодження автівки голови естонського МВС. Про це розповів міністр оборони країни Ханно Певкур в інтерв'ю "Ми-Україна".

Водночас він додав, що у 2007 році росія організувала масштабну кібератаку проти Естонії.

"Ми стикаємося з російською загрозою вже багато років. Тож для нашого суспільства це не новина. У 2007 році росія організувала проти нас кібератаку. Щодня ми стикаємося з різними видами атак. Але зараз відбулось затримання людей, які були в тісному контакті з російськими спецслужбами. Вони намагаються дестабілізувати наше суспільство. Наприклад, пошкодження автівки міністра внутрішніх справ. Зараз у нас є докази, що вони контактували з російськими спецслужбами", - зазначив Певкур.

Також він наголосив, що росіяни намагаються впливати на країни, які найбільше підтримують Україну. 

Крім того очільник Міноборони Естонії розповів, чи є нині пряма загроза безпеці країни з боку рф.

"Ми маємо дуже чітке розуміння - у цей момент росія повністю сфокусована на Україні. Біля наших кордонів вони не мають тієї вогневої міці, яку мали на момент 24 лютого 2022 року. Тож у короткостроковій перспективі ми не бачимо загрози з боку росії", - наголосив Ханно Певкур.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова Міноборони ФРН Борис Пісторіус вважає, що країни Європи та НАТО можуть особисто зіткнутись з російською агресією вже за п'ять-вісім років.

Головне