Відкриття аеропорту "Бориспіль": Подоляк розповів, за яких умов можливе

Відкриття аеропорту

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк розповів, за яких умов можливе відкриття найбільшого в Україні, міжнародного аеропорту "Бориспіль", що в Київській області.

Про це він розповів в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". За його словами, "Бориспіль" почне символічно працювати, коли буде врегульована безпекова ситуація. Однак варто розуміти, що означає "врегульована безпекова ситуація".

Наразі росія використовує ключові інструменти для атаки на цивільне населення. Йдеться, зокрема, про ракети та ударні дрони, які щоночі літають у багатьох областях України.

"Безумовно, щоб повністю гарантувати безпеку, нам треба суттєво збільшувати антиракетні, антидронові системи. Ось ця безпекова ситуація сьогодні ще повністю не врегульована, але з точки зору того, що маємо думати про майбутнє, можна говорити про те, що аеропорти мають працювати в Україні. Але це не питання завтрашнього дня, а коли буде повністю закрите небо від впливу російських ракетних і дронових атак", - пояснив радник глави ОП.

Нагадаємо, участь в реконструкції "Борисполя" візьме американська компанія AECOM. Компанія AECOM має досвід участі у відновлювальних роботах різної складності по всьому світу - вона та її дочірні компанії брали участь у післявоєнній відбудові в Іраку, Афганістані та Боснії тощо.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, в Україні планують відкриття одного з цивільних аеропортів, повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Відкрити аеропорт в Україні попри повномасштабну війну дозволить "надійна парасолька" з сучасних систем ППО.

Головне