В Угорщині немає абсолютно ніякої демократії, Орбан її знищив, - Томпа

В Угорщині немає абсолютно ніякої демократії, Орбан її знищив, - Томпа

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан фактично знищив демократію в країні. Таку думку висловив очільник Угорської громади Києва та Київської області Тибор Томпа в ексклюзивному інтерв’ю "Ми-Україна".

"Орбан фактично повністю переробив виробничу систему. В Угорщині на сьогоднішній день взагалі немає абсолютно ніякої демократії. Це фактично неопостфашизм за визначенням істориків, професіоналів, які в цьому розбираються. І для того, щоб це дійсно якимось чином змінилося, що потрібно? Я думаю, в першу чергу повинен діяти Європейський Союз. В першу чергу сильні країни Європейського Союзу як Німеччина, тому що 70% експорту Угорщини направлено в Німеччину. І звісно потрібно було б, щоб так звана демократична Угорщина, а це в першу чергу Будапешт, Будапешт він взагалі програє всі вибори, був підсилений", - зазначив Томпа.

Також він додав, що Орбан просто зазомбував свій електорат.

"На жаль, поки що такої сили, такої критичної маси населення окрім Будапешту в Угорщині немає. Це знову ж таки інша проблема, інше питання. Тому що Орбан просто зазомбував провінціалів, провінцію угорську, де його електорат, а це 2,5 млн виборців. На жаль, це такі недалекоглядні, одномовні (угорці, - ред.). Вони навіть не знають, де Україна, що таке Україна", - наголосив очільник Угорської громади Києва.

При цьому він висловив переконання, що Україні не варто звертати увагу на Угорщину. Натомість потрібно зосередитися на налагоджувальні зв'язків з сильними європейськими країнами, наприклад, Люксембургом.

Як повідомляли "Ми-Україна", прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан наклав вето на рішення щодо бюджетної допомоги Україні у розмірі 50 мільярдів євро від Євросоюзу в рамках довгострокової програми.

Головне