Україна точно не воюватиме, зіставляючи з ворогом кількість живої сили, - ГУР

Україна точно не воюватиме, зіставляючи з ворогом кількість живої сили, - ГУР

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов заявив, що Україна точно не воюватиме, зіставляючи з ворогом кількість живої сили.

Про це Юсов розповів в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

Він зазначив, що попри мобілізаційний потенціал рф, Україна не вступатиме з країною-агресоркою у змагання за кількість живої сили, а воюватиме "іншими цивілізованими методами". Крім того, у росіян явні проблеми з особовим складом, наголосив представник розвідки.

"Зберігається проблема з особовим складом і в частині навчання, і в частині забезпечення, і в частині компетентного офіцерського складу такі проблеми є. Але ворог залишається серйозним супротивником в плані мобілізаційного резерву, і Україна точно воюватиме не за рахунок співставлення живої кількості живої сили, а іншими методами цивілізованих держав", - пояснив Андрій Юсов.

Нагадаємо, російські окупаційні війська готуються до нової хвилі штурму Авдіївки на Донеччині, заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. Він додав, що штурми окупантів не припиняються, але погодні умови не дають їм застосовувати техніку.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, російська армія на Таврійському напрямку береже військову техніку, а не людей. Противник активно використовує техніку м'ясних штурмів.

Головне