У ГУР пояснили, чому рф потрібна дезінформаційна кампанія проти України

У ГУР пояснили, чому рф потрібна дезінформаційна кампанія проти України

На даний момент Україні вдалося уникнути розколу суспільства і зруйнування фронту через внутрішню нестабільність. Проте ворог не збирається зупинятися і продовжуватиме намагатися досягти своєї мети за допомогою дезінформаційних кампаній.

Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

За його словами, спецоперація ворога під назвою "Майдан-3" зазнала лише деяких неуспіхів у своїх фазах. Подібні кампанії з дезінформації триватимуть, і це стане викликом для кожного українця і для нашої держави.

Юсов додав, що противник розуміє, що сили безпеки і оборони можуть ефективно протидіяти й захищати територію, коли в тилу існує єдність, підтримка дій держави і розуміння суспільства, хто є справжнім ворогом.

"Всіх цих цілей ворогу не вдалося досягнути, але він не буде полишати спроб. Тому що проведення подібних операцій, як би дорого вони не коштували, все одно для Росії дешевше і вигідніше, ніж продовжувати мобілізувати власні ресурси, економіку та суспільство", - роз'яснив представник ГУР.

Нагадаємо, у ГУР заявили, що рф цієї весни може спробувати організувати масові протести в Україні з метою створення дестабілізації в країні, щоб використати цю ситуацію для військової агресії на сході.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії.

Головне