Тривогу у Києві при атаках балістикою не завжди встигають увімкнути, - Ігнат

Тривогу у Києві при атаках балістикою не завжди встигають увімкнути, - Ігнат

Повітряну тривогу у Києві при атаках балістичним озброєнням з боку російських військ не завжди встигають оголосити та ввімкнути сирени.

Про це повідомив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Якщо противник атакує "шахедами" чи крилатими ракетами, то тривогу оголошують заздалегідь. А от щодо застосування балістики, то не завжди є інформація про те, що ворог планує це робити, що розгортаються системи й установки готуються до пуску. Ворог, звичайно, пристосовується до умов, до нічної пори і хоче атакувати приховано, несподівано, щоб завдати максимальної шкоди", - повідомив речник Повітряних сил ЗСУ.

Ігнат наголосив, що наразі всі засоби розвідки, які можливі, максимально задіяні, щоб виявляти потенційні місця пусків балістики для того, щоб попередити населення та захисників неба про можливу атаку.

"Ви часто бачите такі речі на Херсонщині, у Запорізькій області, коли там оголошують повітряну тривогу чи загрозу застосування балістичного озброєння чи інших засобів ураження майже кожну годину", - зазначив речник.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов розповів, що російські окупанти намагаються змінити тактику обстрілів. Зокрема, вони почали бити по Києву балістикою. Росіяни добре розуміють - у Києві суттєво посилили ППО, тому вони і б’ють балістикою, адже вважають, що її складніше виявляти та збивати.

Головне