Тищенко на суді розповів деталі інциденту у Дніпрі та попросив залишити йому гроші

Тищенко на суді розповів деталі інциденту у Дніпрі та попросив залишити йому гроші

Народний депутат України Микола Тищенко під час засідання суду з обрання йому запобіжного заходу розповів деталі інциденту у Дніпрі 20 червня з затриманням колишнього бійця підрозділу KRAKEN.

Парламентар стверджує, що його під час виконання службових повноважень без дозволу знімали на телефон та ображали "молоді хлопці". Через це нібито і виник конфлікт.

"Вони зухвало мене почали ображати, матюкалися на мою адресу… Я зреагував і зробив їм зауваження. Вони як один підняли телефони і почали мене знімати і знімати мою помічницю, тим самим робити булінг щодо жінок і робити аб'юз, тому що вони почали її описувати, як вона виглядає", - заявив Тищенко.

Також він додав, що звернувся до співробітника поліції, який в тому момент був поблизу місця події, щоб той звернув увагу і "припинив цю атаку на народного депутата", бо Тищенко виконував свої "службові повноваження". 

Крім того народний обранець заявив, що слідчі повинні залишити йому гроші, які були знайдені під час обшуку у його помешканні. Тищенко стверджує, що йому немає за що жити.

"Залиште мені мої гроші, мені немає, не буде за що жити. А це не смішно, я їх заробляв 30 років оцими руками і ні в кого нічого не взяв", - заявив нардеп під час судового засідання.

Як повідомляли "Ми-Україна", під час засідання суду з обрання запобіжного заходу народному депутату Миколі Тищенко прокурор детально розповів, як народний обранець при ньому ламав свої мобільні телефони.

Головне