Терехов оцінив, скільки потрібно на відбудову Харкова

Терехов оцінив, скільки потрібно на відбудову Харкова

На відбудову Харкова, який перебуває під постійними ударами російських окупантів, потрібно близько 10 млрд доларів. Про це заявив мер Харкова Ігор Терехов в інтервʼю "Ми-Україна".

"Руйнація, яка є сьогодні, тільки по місту Харкову, складає, щоб все це відбудувати, відновити, складає 10 млрд доларів. Ви розумієте, яка це величезна сума", - зазначив Терехов.

Водночас він наголосив, що попри постійні обстріли відновлення у Харкові не зупиняється. Цьогоріч у місті планують почати відбудовувати майже повністю зруйновані будинки.

"Ми не можемо собі дозволити, щоб не відбудовувати те, що можливо відбудувати, на що у нас вистачає коштів. Ми не можемо собі дозволити щось призупиняти, якісь роботи, які ми почали. Ми не можемо собі дозволити, щоб критична інфраструктура міста перебувала у стагнації", - заявив мер Харкова.

Також Терехов додав: "За 2022 рік, коли постійні були обстріли, коли були постійні руйнації, нам вдалося відбудувати 200 житлових будинків, які були розтрощені і пошкоджені. У минулому році ми відбудували 67 будинків, але це зовсім інші руйнації. Це руйнації, які були дуже серйозні і нам доводилося все перебудовувати практично заново. У цьому році ми плануємо, у нас є певні плани, я не хочу зараз казати про цифри, бо ті будинки, за які ми беремося і вже почали працювати, ці будинки майже зовсім зруйновані", - резюмував міський голова Харкова.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський заявив про важку ситуацію у Харкові, який перебуває під постійними обстрілами російських окупантів.

Головне