Ситуація на лівому березі - Гуменюк розповіла, чи нарощує там ворог угруповання 

Ситуація на лівому березі - Гуменюк розповіла, чи нарощує там ворог угруповання 

На лівобережжі Херсонщини упродовж тривалого часу армія рф здійснює ротацію, час від час перекидає живу силу на заміну втраченій. Проте критичного нарощування особового складу нині не фіксується, розповіла керівниця пресцентру ОК "Південь" Наталя Гуменюк.

"Зараз, цілком ймовірно, ротація пов'язана з певним переформатування їхнього війська на Авдіївському напрямку. Експерти говорили, що вони імовірно будуть підсилювати присутність особового складу, озброєння та техніки на Запорізькому напрямку і Херсонському. Ми не спостерігаємо поки що критичних ударних угрупувань, які б збільшили виразно ті угруповання, що є на лівому березі. Ми бачимо звичайну ротацію, бачимо поповнення їхніх сил тому що дійсно щодоби близько 100 осіб відмінусовується. Але поки що це в рамках того угруповання, яке ми вже зафіксували", - розповіла Гуменюк. 

Нагадаємо, за даними ОК "Південь", ситуація на лівобережжі Херсонщини, зокрема в районі Кринок, залишається непростою. Для росіян захоплення цього населеного пункту є "надзавданням" до "виборів Путіна" наступного місяця .Окупанти продовжують спроби вибити українські підрозділи з плацдарму. Лише минулої бойової доби ЗСУ відбили на цьому напрямку п'ять ворожих атак. Окупанти продовжують йти в "м'ясні штурми", не застосовуючи бронетехніку.

Як писав "Ми-Україна" раніше, за минулу ніч росіяни обстріляли два дитсадочки та школу у Білозерці на Херсонщині. 

Головне