росіяни змушують комунальників відмовлятися від українського громадянства, - Федоров

росіяни змушують комунальників відмовлятися від українського громадянства, - Федоров

Російська влада на тимчасово окупованих територіях змушує комунальників, лікарів та вчителів відмовлятися від українського громадянства. Для чого це робиться розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі "Ми-Україна".

"Цього тижня ворог розпочав у тих хто працює у комунальних установах, лікарнях, захоплених школах брати розписки про те, що вони відмовляються від українського громадянства. Ворог це робить, бо розуміє, що маючи український паспорт навіть якщо ворог змусив отримати російський, наші мешканці спокійно можуть виїхати в ЄС, повернутись в Україну. Ворог таким чином хоче ще звузити повідець для наших мешканців", - сказав він.

За його словами, наразі це стосується лише бюджетників, втім згодом це розповсюдиться на всіх.

"У ворога дуже добре працює пропаганда. Вони навіюють такий міф, начебто треба відновлювати Запорізьку область, тож треба їхати і "підіймати". Хоча, звичайно, ворожі гастролери приїжджають із набагато гірших умов, ніж наше квітуче місто Мелітополь, яке ворог заселив своїми людьми", - додав мер міста.

Федоров зауважив, що найчастіше приїжджають росіяни з Сибіру, Далекого сходу, Уралу та гірших кліматичних умов. Цими факторами керують окупанти, коли приїжджають на ТОТ.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Sony заборонила активацію своїх ігор в Steam у рф та Білорусі.

Головне