Росіяни брешуть щодо своїх танків Т-90М, заявляючи, що це "новий, зібраний з нуля танк"

Росіяни брешуть щодо своїх танків Т-90М, заявляючи, що це

Російські загарбники брешуть щодо своїх танків Т-90М та їхньої модернізації. Зокрема, вони заявляють, що це "новий, зібраний з нуля танк".

Про це розповів Представник Центру досліджень трофейного і перспективного озброєння військової техніки Генштабу ЗСУ Андрій Рудик в інтерв'ю "Ми-Україна". За його словами, насправді такі танки - це глибока модернізація танку Т-72Б3 або й більш старої версії Т-72Б.

"російська федерація позиціонує танк Т-90М як новий, зібраний з нуля танк. Це не так. Просто береться зі складу танк Т-72Б, модернізується, встановлюють на них електроніку (з мікроелектронікою іноземного походження), тепловізійні пристрої, посилюється броня, форсується двигун. Хоча по суті технологічно він мало чим відрізняється від старого танку 80-х років", - пояснив Рудик в інтерв'ю.

Нагадаємо, на Авдіївському напрямку українські захисники завдали ворогу величезних втрат та знищили значний резерв російських окупантів. За час Авдіївської операції Сили оборони знищили 1 360 одиниць техніки та п'ять літаків окупантів, повідомив командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, армія рф намагалася прорвати оборону ЗСУ на Запорізькому напрямку. У результаті безуспішної спроби наступу знищено 18 одиниць ворожої техніки та близько 70 росіян, ще 80 — поранені. Після наступу росіяни відійшли на попередні позиції. У наступі було задіяно 30 одиниць техніки та досить великий особовий склад противника.

Головне