Росіяни активізувалися на Бахмутському напрямку, - Тимочко

Росіяни активізувалися на Бахмутському напрямку, - Тимочко

Російські окупаційні війська активізувалися на Бахмутському напрямку, щоб показати, що їхнє командування краще за українське.

Про це розповів голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко в ефірі програми "Лінія фронту" на "Ми-Україна".

"Найважливіше навіть не стільки для Путіна, як для російського військового командування, відповідального за цей напрямок, те, що обороною східного напрямку курує генерал Сирський, який ні разу не зазнав поразки. А російське командування поміняло на цих напрямках вже четвертий командний склад. Не кажучи про "генерала Армагеддона – Суровікіна, якому потім на казематах успішно вибивали зуби при провалі Пригожина", - зазначив очільник Ради.

Таким чином для росіян зараз важливо продемонструвати на міжнародній або армійські арені, що російське командування не гірше, аніж українське. За словами Тимочко, такі речі не обговорюються в російських ток-шоу та ефірах, але про це говорять фахівці з різних країн, до яких Володимир Путін може звертатись по підтримку у закупівлі, завозі чи викупу зброї. Тож, як зазначив військовий, по іміджу росії ситуація під Бахмутом сильно б'є.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, навколо Бахмута тривають щоденні важкі бої, штурмові дії відбуваються як з боку ворога, так і боку Сил оборони України, розповів пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін. За його словами, в української сторони досить добре виходить виснажувати російські війська. 

Головне