Республіканці готові змінювати позицію щодо України: що для цього необхідно

Республіканці готові змінювати позицію щодо України: що для цього необхідно

Республіканська частина суспільства в США може змінити свою позицію стосовно надання Україні допомоги, однак їй у цьому треба допомогти. Як українській стороні заручитися підтримкою республіканців в ефірі програми "На часі" на "Ми-Україна" розповів делегат з'їзду народних депутатів та колишній депутат Держдуми рф Ілля Пономарьов.

"Використовувати медійні інструменти для спілкування з республіканською частиною суспільства в США дуже важливо. Їх насправді не так цікавить питання захисту демократії і такого іншого. Номер один, що цікавить - доля протестантів на Донбасі. 26% республіканців готові змінити свою позицію щодо України, коли вони чують, що Путін чинить репресії проти їх братів на Донбас, а 11% - коли вони розуміють, що витрачають не певну суму, як 50 млрд доларів, а 0,28% від держбюджету США", - зазначив він.

Він наголосив, що одним з відповідальних за донесення цієї інформації медіа є телеканал Fox, який дотримується консервативної орієнтації та близький до Республіканської партії США. Візит гендиректора Fox Corporation Лаклана Мердока напередодні, за словами Пономарьова, є правильним кроком для подальшого діалогу.

Нагадаємо, під час зустрічі президента Володимира Зеленського з очільником Fox Corporation глава держави наголосив, що війна рф в Україні - це не кінострічка з динамічною зміною картинки і її завершення станеться не настільки швидко, як хотілось би українцям та світу.

Також Мердок, перебуваючи у Києві, провів зустріч з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Гендиректора Fox Corporation поінформували про ситуацію на передовій, стан енергетичного сектора, наслідків війни, а також щодо взаємодії України, США та інших міжнародних партнерів у протистоянні російській агресії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, американський лідер Джо Байден висловив думку, що надання допомоги Україні зі сторони США є запобіжником втручання американських військ у конфлікт із росією.

Головне