Подоляк: Якщо війна буде неправильно фіналізована, то кількість ресурсу на наступні етапи буде набагато більшою

Подоляк: Якщо війна буде неправильно фіналізована, то кількість ресурсу на наступні етапи буде набагато більшою

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк розповів, що якщо війна буде неправильно фіналізована, то кількість ресурсу на наступні етапи буде набагато більшою, ніж є зараз.

Про це він зазначив в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Є такий універсальний термін, який сьогодні використовують і в нас в країні, і наші партнери - "втома від війни". Вона в себе включає беззаперечно й емоційний стан, в якому знаходиться те чи інше суспільство, й очікування того, як події будуть розгортатися далі, і ресурси, які ти витрачаєш, і з точки зору ризиків, які генерує війна, якщо вона буде неправильно промотивована до фіналу чи неправильно буде фіналізована", - пояснив Подоляк.

На його думку, якщо війна буде неправильно фіналізована, то кількість ресурсу на наступні етапи - навіть гібридної війни - буде набагато більшою. Щоб такого не сталось, сьогодні треба "довкластись" у війну в Україні, зазначив радник керівника ОП.

За словами Подоляка, наразі необхідно інвестувати у виробництво дронів, великої кількості далекобійних ракет. Також треба покращувати протиракетні системи, авіацію, РЕБ.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, очільник українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба у п'ятницю, 3 листопада, провів зустріч з главою німецького зброєбудівного концерну Rheinmetall Арміном Паппергером. Ключовим питання розмови Кулеба та Паппергера стало забезпечення України необхідним озброєнням та снарядами.

Головне